Børnegruppens personale

Jesper krakau tonnesen

Leder Jesper Tønnesen 
Udd. pædagog v/ Jægerspris Seminarium 2007. MBA ledelse 2015
Ansat 2002

Tlf.: 20 51 76 73

Email: jesper@soerningevej.dk

anja larsen

Anja Larsen
Team-leder børne-gruppen. Udd. pædagog v/ University College Sjælland 2007. Ansat marts 2008.

Email: anja@soerningevej.dk

Boy Jonasen

Boy Jonasen
Pædagogmedhjælper
ansat 2012

Email: ricco@soerningevej.dk

Tanja Øriis

Tanja Øriis
Udd. pædagog v/ University College Sjælland 2009. Ansat august 2008.

Email: tanja@soerningevej.dk

Sif Larsen

Sif Larsen
Udd. pædagog v/absalon professionshøjskole slagelse  2019 

Email: sif@soerningevej.dk

klaus larsen

Klaus Larsen
Pædagogmedhjælper
ansat 2013

Email: klaus@soerningevej.dk

mette modin

Mette Modin
Udd. pædagog v/ Slagelse Seminarium 1998. Ansat maj 2009. 

Email: mette@soerningevej.dk

justyna jonasen

Justyna Joansen
Servicemedarbejder
Ansat januar 2018

Jørgen Rasmussen

Jørgen Rasmussen
Pedel
Ansat 2014

Else Sørensen

Else Sørensen
Administrativ medarbejder for opholdsstederne og skolen på Kasernevej 73
Ansat 2021

kontoret@bennebovej12.dk