Børnegruppens personale

Jesper krakau tonnesen

Leder Jesper Tønnesen 
Udd. pædagog v/ Jægerspris Seminarium 2007. MBA ledelse 2015
Ansat 2002

Tlf.: 20 51 76 73

Email: jesper@soerningevej.dk

anja larsen

Anja Larsen
Team-leder børne-gruppen. Udd. pædagog v/ University College Sjælland 2007. Ansat marts 2008.

 

Email: anja@soerningevej.dk

Boy Jonasen

Boy Jonasen
Pædagogmedhjælper
ansat 2012

Email: ricco@soerningevej.dk

fott

Tanja Øriis
Udd. pædagog v/ University College Sjælland 2009. Ansat august 2008.

Email: tanja@soerningevej.dk

poul erik iljer

Poul Erik Ilkjær
Udd. socialpædagog v/ Hindholm Seminarium 1986. Ansat juni 2002.

hanne weider

Hanne Wiender
Udd. pædagog v/ University College Capital, Jægerspris 2009 og udd. plejer v/S.NS Nyk. Sj. 1974. Ansat oktober 2009.

Email: hanne@soerningevej.dk

klaus larsen

Klaus Larsen
Pædagogmedhjælper
ansat 2013

Email: klaus@soerningevej.dk

helle nielsen

Helle Nielsen

Servicemedarbejder. Ansat 2017

Denise Katrine Schrum

Denise Katrine Schrum
 Udd. pædagog. ansat september 2018

Email: Denise@soerningevej.dk

mette modin

Mette Modin
Udd. pædagog v/ Slagelse Seminarium 1998. Ansat maj 2009. 

Email: mette@soerningevej.dk

justyna jonasen

Justyna Joansen

Servicemedarbejder. Ansat januar 2018