Børnegruppens personale

Leder Jesper Tønnesen 
Udd. pædagog v/ Jægerspris Seminarium 2007. MBA ledelse 2015
Ansat 2002

Tlf.: 20 51 76 73

Email: jesper@soerningevej.dk

Anja Larsen
Souschef, børne-gruppen. Udd. pædagog v/ University College Sjælland 2007. Ansat marts 2008.

 

Email: anja@soerningevej.dk

Boy Jonasen rengøringsassistent/medhjælper
ansat 2012

Email: ricco@soerningevej.dk

Tanja Øriis
Udd. pædagog v/ University College Sjælland 2009. Ansat august 2008.

Email: tanja@soerningevej.dk

Poul Erik
Udd. socialpædagog v/ Hindholm Seminarium 1986. Ansat juni 2002.

Hanne Wiender
Udd. pædagog v/ University College Capital, Jægerspris 2009 og udd. plejer v/S.NS Nyk. Sj. 1974. Ansat oktober 2009.

Email: hanne@soerningevej.dk

Klaus Larsen
Pædagogmedhjælper
ansat 2013

Email: klaus@soerningevej.dk

Simon Mahler
Pædagogmedhjælper. Udd. døgnassistent 2013. Ansat januar 2009. 

Email: simon@soerningevej.dk

Mette Modin
Udd. pædagog v/ Slagelse Seminarium 1998. Ansat maj 2009. 

Email: mette@soerningevej.dk